Anket

Sitemizi değerlendirin


 
Öneriyoruz
Pubg Mobile
Kategori: Bilgilendirme / OYUN
PlayStation 5
Kategori: PlayStation
Merhaba
gündem ekonomi
Kategori: EKONOMİ
Reklamlar
» » Dying Light 2'nin Türkçe Altyazılı Tanıtım Videosu Yayınlandı

Dying Light 2'nin Türkçe Altyazılı Tanıtım Videosu Yayınlandı

Dying Light 2'nin tanıtım videosu, E3 2019 etkinliklerinde gösterildi. Oyunun tanıtım videosu, geliştirici ekibin ilk sürüme göre heyecanını hiç kaybetmediğini gösteriyor.
2015 yılında piyasaya sürülen ve hala ciddi bir aktif kullanıcı sayısına sahip olan Dying Light'ın yeni sürümü için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Aksiyon, korku ve macera olarak nitelendirilen Dying Light'ın yeni oyununun da en az serinin ilk oyununu kadar heyecan dolu dakikalar içereceğini söylemek de mümkün görünüyor.

Dying Light 2'nin Türkçe Altyazılı Tanıtım Videosu Yayınlandı

E3 2019 etkinlikleri kapsamında gösterilen bu tanıtım videosunda Aiden Caldwell olarak isimlendirilen bir karakteri yönetiyoruz. Büyük bir enfeksiyonla karşı karşıya kalan dünyada alınabilecek her karar karakterimizin ölümüne neden olabilir. Ancak bunun tek sebebi enfeksiyon değil. Bu başıboş dünyada eli güçlü olan grupların diğer insanları kontrol altına alma mücadeleleri de karakterimizin hayatını ciddi anlamda risk altına atıyor. Unutulmaması gereken tek şey, aldığınız her kararın içinde bulunduğunuz dünyanın gidişini etkileyeceği.
Dying Light 2'nin Türkçe Altyazılı Tanıtım Videosu Yayınlandı

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan bu oyunun tanıtım videosuna geçelim;


Vahşetin hiç eksilmeyeceği, her saniyesi korku olan bu Dying Light 2; PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Oyun, konsolların kendi mağazaları üzerinden ve bilgisayarlar için de Valve'ın Steam platformu üzerinden satışa çıkacak. Steam'de de şu an için Dying Light 2'nin bir mağaza sayfası oluşturulmuş durumda. Şimdilik istek listesine ekleyebileceğiniz bu ürünü, istek listenize eklemek isterseniz ve oyunla ilgili gelişmeleri daha yakından takip etmek isterseniz burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Dying Light 2'nin Türkçe Altyazılı Tanıtım Videosu Yayınlandı


Kaynak :
https://www.gameindustry.com/news-industry-happenings/e3-2019-dying-light-2-infects-e3-with-new-trailer/

Etiketler:
     Gösterim 192  |  Yorumlar 3
Benzer makaleler
Yorumlar
Adınız:*
E-Mail:
        
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: *
Kodu Güncelle
Mowaneblini  |  1 Aralık 2019 11:32  |  Durumu: Kullanıcı çevrimdışı
Kayıt tarihi: 1.12.2019
Kennethdar  |  8 Aralık 2019 06:06  |  Durumu:
Kayıt tarihi: --
Крауд ссылки тут https://zapostil.ru/
Kennethtup  |  9 Aralık 2019 00:20  |  Durumu:
Kayıt tarihi: --
Tüm hakkı by freegamestop.net'a aittir FREE GAMESTOP 2014